Reklamace a vrácení zboží

Obecný přehled

Naše politika vrácení peněz a vrácení zboží trvá 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout plnou náhradu nebo výměnu.

Chcete-li mít nárok na vrácení, vaše položka musí být nepoužita a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Musí být také v originálním obalu.

Několik druhů zboží je osvobozeno od vrácení. Zboží podléhající rychlé zkáze jako potraviny, květiny, noviny nebo časopisy nelze vrátit. Neakceptujeme ani produkty, které jsou intimním nebo hygienickým zbožím, nebezpečnými materiály nebo hořlavými kapalinami či plyny.

Další nevratné položky:

  • Dárkové poukázky
  • Softwarové produkty ke stažení
  • Některé položky pro zdraví a osobní péči

K dokončení vrácení požadujeme potvrzení nebo doklad o koupi.

Neposílejte svůj nákup zpět výrobci.

Existují určité situace, kdy se poskytují pouze částečné refundace:

  • Kniha se zjevnými známkami používání
  • CD, DVD, kazeta VHS, software, videohra, kazeta nebo vinylová deska, která byla otevřena.
  • Každá položka, která není v původním stavu, je poškozena nebo jí chybí části z důvodů, které nejsou způsobeny naší chybou.
  • Jakékoliv zboží, které se vrátí více než 30 dní po doručení

Vrácení

Po přijetí a kontrole vašeho vráceného zboží vám pošleme e-mail s upozorněním, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Upozorníme vás také na schválení nebo zamítnutí vaší refundace. Když jsme obdrželi vaši vrácenou položku.

Pokud vás schválíme, vaše vrácení peněz bude zpracováno a kredit se automaticky připíše na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby do určitého počtu dní.

Opožděné nebo chybějící refundace

Pokud vám ještě nebyla vrácena platba, nejprve si znovu zkontrolujte svůj bankovní účet.

Potom kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu, může chvíli trvat, než bude vaše refundace oficiálně odeslána.

Potom kontaktujte svou banku. Před odesláním vrácení peněz často trvá určitý čas na zpracování.

Pokud jste toto všechno udělali a stále jste neobdrželi vrácené peníze, kontaktujte nás na adrese info@musclebeast.cz.

Výprodejové položky

Vrácení peněz je možné jen za zboží s běžnými cenami. Výprodejové položky nelze vrátit.

Výměny

Položky vyměňujeme pouze tehdy, jsou-li vadné nebo poškozené. Pokud jej potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu info@musclebeast.cz.

Dárky

Pokud byla položka při koupi označena jako dárek a odeslána přímo vám, obdržíte dárkový kredit v hodnotě vráceného zboží. Po přijetí vráceného zboží vám bude zaslán dárkový poukaz.

Pokud položka nebyla při nákupu označena jako dárek, nebo si dárce dárek nechal odeslat objednávku, aby vám ji dal později, vrátíme dárci dárek a on se dozví o vašem vrácení.

Vrácení zásilky

Budete zodpovědní za zaplacení vlastních nákladů na dopravu při vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte náhradu, náklady na zpáteční dopravu budou odečteny z vaší refundace.

V závislosti na tom, kde žijete, se může čas, než se k vám vyměněný produkt dostane, lišit.

Pokud vracíte dražší položky, můžete zvážit použití sledovací přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že dostaneme vaši vrácenou položku.

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte nás na adrese info@musclebeast.cz pro dotazy týkající se vrácení peněz a vrácení zboží.

Nákupní košík
Přejít nahoru